Contact Losan

Sediul Central:

Str. Ioan Clopotel Nr.14, birou 1 (DN 1, Km 175+550 si DE 1223)

507075 Ghimbav, Brasov, Romania

Tel: +40 372 678 100

Fax: +40 372 156 299

Email: depot@losan.ro

Depozit Brasov:

Str Ioan Clopotel, nr 14, poarta 2, Brasov

Tel:0731 025 979

Manageri zonali de vanzari:

Sibiu - Covasna - Adrian Neagu - tel:0722 320 867, adrian.neagu@losan.ro

Brasov - Harghita - Valentin Olaru - tel:0732 950 179, valentin.olaru@losan.ro

Depozit + Showroom ILFOV:

Soseaua de centura nr 30

Stefanestii de Jos, jud.ILFOV

Tel:0372 156 200

Email: comenzi@losan.ro

GPS: 44.530686, 26.1607268

Manageri zonali de vanzari:

Bucuresti - Florin Popovici - tel:0732 950 171, florin.popovici@losan.ro (Bucuresti)

Bucuresti - Petre Anghelache - tel:0732 950 173, petre.anghelache@losan.ro (Bucuresti)

Bucuresti - Florin Raducan - tel:0799 800 043, florin.raducan@losan.ro (Prahova, Dambovita)

Bucuresti - Bogdan Birdeanu - tel:0724 348 487, bogdan.birdeanu@losan.ro (Bucuresti, Giurgiu, Teleorman)

Bucuresti - Andrei Tirca - tel:0722 160 944, andrei.tirca@losan.ro (Giurgiu, Teleorman)

Constanta - Tulcea - Slobozia - Marius Rosculet - tel:0732 950 178, marius.rosculet@losan.ro

Depozit Roman:

Str Nicolae Balcescu 28, Roman, jud NEAMT

Tel:0736 002 221

comenzi.roman@losan.ro

Manageri zonali de vanzari:

Suceava - Botosani - Claudiu Loghin – tel:0732 950 180, claudiu.loghin@losan.ro

Iasi - Vaslui – Filip Bogdan – tel:0722 320 706, bogdan.filip@losan.ro

Neamt - Bacau – Florin Strambu – tel:0731 025 981, florin.strambu@losan.ro

Depozit Cluj:

loc. Juc-Herghelie, 69B, TRC Park - Tetarom III, comuna Jucu, judet Cluj

Tel:0736 002 220

comenzi.cluj@losan.ro

Manageri zonali de vanzari:

Cluj - Mircea Pop - tel:0731 025 974, mircea.pop@losan.ro

Alba - Mures - Bihor - Mihai Matei - tel:0799 800 048, mihai.matei@losan.ro

Bistrita - Maramures - Satu Mare - Salaj - Andrei Salanta - tel:0799 800 084, andrei.salanta@losan.ro

Depozit Timisoara:

Calea Aviatorilor, nr.4, Ghiroda - Timisoara

Tel:0736 002 223

comenzi.timisoara@losan.ro

Manageri zonali de vanzari:

Timis - Caransebes - Bogdan Agura - tel:0732 015 353, bogdan.agura@losan.ro

Hunedoara - Arad - Marcus Ciprian - tel:0731 025 976, ciprian.marcus@losan.ro

Depozit Focsani:

Str. Antrepozite nr 14, Focsani, jud. Vrancea

Tel:0728 837 711

comenzi.focsani@losan.ro

Manageri zonali de vanzari:

Buzau-Vrancea - Claudiu Zlota - tel:0732 950 175, claudiu.zlota@losan.ro

Braila - Galati - Florin Petrea - tel:0732  950 176, florin.petrea@losan.ro

Depozit Craiova:

Calea Bucuresti, Pielesti, jud Dolj

Tel:0728 838 153

comenzi.craiova@losan.ro

Manageri zonali de vanzari:

Arges - Valcea - Olt - Ionut Furnica - tel:0729 086 452, ionut.furnica@losan.ro (Arges, Valcea, Olt)

Dolj  - Mihai Stoian - tel:0790 998 888, mihai.stoian@losan.ro (Dolj)

Gorj - Mehedinti - Adrian Marcoci - tel:0729 097 069, adrian.marcoci@losan.ro (Gorj, Mehedinti)

Anti-spam code

* Campuri obligatorii.